Dali czadu w Biskupcu! Za nami charytatywna impreza dla Julki

2020-02-03 20:02:11 (ost. akt: 2020-02-04 11:06:01)

Autor zdjęcia: Archiwum Arkadiusza Dobka

Koncerty, kwestowanie i licytacje. To było prawdziwe szaleństwo w Biskupcu z imponującą frekwencją.
W Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się Charytatywna Impreza dla Julki Rówczyńskiej. Organizatorzy zapewnili sporo atrakcji. Nie zabrakło kiermaszu książek, kawiarenki i licytacji. Na scenie gorąca atmosfera. Artyści mali i duzi umilali czas licznie zgromadzonej publiczności. Gwiazdą wieczoru był Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem.

Pod budynkiem GOKu w Biskupcu zaparkował zabytkowy Mercedes i sportowe Lamborghini - wyjątkowe auta które gromadziły całe rzesze zaciekawionych fanów motoryzacji. Nie zabrakło akcentu sportowego dla dzieci i dorosłych.

Impreza, której organizatorami byli Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu, Zespół Szkół w Bielicach oraz Kondeja Company, zakończyła się wielkim sukcesem.

Mieszkańcy gminy Biskupiec i goście, którzy bardzo licznie przybyli do Gminnego Ośrodka Kultury, pokazali wielkie serca i zebrali fantastyczną kwotę - 30 510,23 !!!


Do końca zbiórki na siepomaga zostały 2 dni. Brakuje w tym momencie 801 652,08 złotych! Czy się uda? Bardzo w to wierzymy. Patrząc wstecz, na ilość zebranych pieniędzy, zaangażowanie tak wielu osób, ogrom inicjatyw, niebywałej pomysłowości i otwartości serc - musi się udać!

W miniony weekend, dla Julki grała także Lubawa. Łącznie zebrano prawie 34 tysiące złotych!!!
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5