Europejski Dzień Języków Obcych w szkole "Jedynce"

2019-09-29 11:09:54 (ost. akt: 2019-09-29 11:21:02)
Uczniowie poznali, jak ważna jest nauka języków obcych

Uczniowie poznali, jak ważna jest nauka języków obcych

Autor zdjęcia: SP 1

26 września 2019 r. po raz drugi w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Europejski Dzień Języków Obcych.
Celem tego dnia było uświadomienie korzyści płynących z uczenia się języków obcych.Lekcje i przerwy miały formę zabaw i quizów językowych, w których za udział uczniowie zbierali pieczątki i drobne nagrody. Odbył konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii, w którym pierwsze miejsce zdobył David Rykaczewski z klasy 8a, drugie miejsce zdobyła Magda Grzywacz z klasy 7b, a trzecie Maksymilian Rogalski również z klasy 7b. Ponadto odbyło się spotkanie z Vikki i Chuckiem Franks, którzy opowiedzieli nam różne ciekawostki związane ze szkołami w USA. Po południu podsumowaliśmy konkury, rozdaliśmy nagrody, obejrzeliśmy prezentacje państw, których języków się uczymy oraz zjedliśmy bliny przygotowane przez uczniów uczących się języka rosyjskiego. Europejski Dzień Języków Obcych przygotowali nauczyciele języków obcych: Dominika Dembieńska, Łukasz Leszczyński, Ewelina Niścigorska-Bojarska oraz Maciej Szymański. Koordynatorem działań była Lucyna Ben Nasr.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5