Sebastian Prokop w widowiskowy sposób pokonał w ringu rywala

2015-03-12 13:40:33(ost. akt: 2015-03-12 14:00:03)
Gratulujemy sukcesu!

Gratulujemy sukcesu!

Autor zdjęcia: Arch. klubów

Trzech kickboxerów — Sebastian Prokop, Leszek Jobs i Piotr Kołakowski — wzięło udział w Gali Kickboxingu w Piasecznie, z której Sebastian wrócił jako zwycięzca.
Czytaj e-wydanie Galę zorganizowała grupa DSF. Gala w Piasecznie była drugą z ośmiu, które zostaną zorganizowane w różnych miejscach Polski. Trzech zawodników z MUKS Olimpia Nowe Miasto i Zamek Expom Kurzętnik wyruszyło w drogę do Piaseczna.
— W sobotę, czyli drugiego dnia gali, do Piaseczna dojechał Michał Dembler, z którym wspieraliśmy naszych zawodników podczas walk. Jako pierwszy do ringu wszedł Sebastian Prokop z Olimpii i stoczył ciężki, ale zwycięski pojedynek rankingowy w formule K-1 z zawodnikiem gospodarzy. Pierwsza runda była wyrównana. Przeciwnik próbował zaskoczyć naszego zawodnika uderzeniami kolanami, ale Sebastian był na to przygotowany. Druga i trzecia runda przebiegała pod dyktando Sebastiana, który kilka razy zaskoczył rywala wysokimi kopnięciami na głowę. Przełożyło się to na jednogłośne zwycięstwo Sebastiana — relacjonuje Leszek Jobs, trener z Zamku Expom Kurzętnik.

Jako ostatni na ring wszedł Piotr Kołakowski z Zamku, który stoczył walkę wieczoru o bardzo okazały Pas Federacji DSF z doświadczonym reprezentantem gospodarzy, który poprzednie cztery potyczki kończył przed czasem.

— Piotrek przed walką był bardzo pewny swego, co dobrze rokowało na wynik tego pojedynku... Jednak to nie wystarczyło. Ring po pięciu rundach zweryfikował, kto w tej potyczce był bardziej doświadczonym i bardziej odpornym na stres zawodnikiem. Była to pierwsza pięciorundowa walka Piotrka o taką stawkę w świetle jupiterów bez kasków przy ponad tysięcznej publiczności. Zawodnik umiejętności ma ogromne, wiele razy to udowodnił. Chwała Piotrkowi za to, że nie bał się takiego wyzwania i podjął rękawice rzucone przez przeciwnika — mówił Leszek Jobs.

Zawodnicy, którzy pojechali do Piaseczna dziękują grupie kibiców z Kurzętnika i Nowego Miasta, którzy wybrali się do Piaseczna, by na żywo wspierać i żywiołowo dopingować poczynania wojowników w ringu.

opr. kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bolo #1688122 | 37.152.*.* 12 mar 2015 21:04

    Panie Jobs praca na kilka etatów i jeszcze walki jako zawodnik. Podziwiam

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5