GOALMANIA II z Działdowa wygrała ANN CUP 2012 w Zbicznie

2024-02-21 20:35:13(ost. akt: 2024-02-21 20:42:34)
Goalmania II Działdowo podczas sesji zdjęciowej

Goalmania II Działdowo podczas sesji zdjęciowej

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Hala sportowa w Zbicznie była areną czwartego z cyklu Zbiczno Ann Cup 2024 pod patronatem Magdaleny Golubskiej, pani wójt Gminy Zbiczno przy współorganizacji GOKSiR Zbiczno.
Do hali sportowo-widowiskowej w Zbicznie zjechało 8 ekip, które zagrały po 7 meczów w systemie każdy z każdym. Wszystkie spotkania trwały 10 minut i były sędziowane przez zaprzyjaźnionego z klubem arbitra — Jacka Piotrowskiego.
Spikerem zawodów był Rafał Wiśniewski, który prowadził także szczegółowe statystyki, przekazywał ciekawostki sportowe i geograficzne. Obsługą stolika sędziowskiego zajmowali się Krzysztof Cieśnik, Piotrek Kwaśniewski, Szymon Klonowski i Michałek Kwaśniewski.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez klub i panią wójt, a każdy zawodnik dostał medal oraz mapkę od współorganizatora GOKSiR Zbiczno. W zawodach, w trakcie dekoracji, udział wziął jak zwykle Żakuś, za którego wcielał się Tomek Graczyk.
W trakcie zawodów licznie zgromadzeni kibice mieli okazje obejrzeć mnóstwo zaciętych i bardzo emocjonujących spotkań. Ostatecznie turniej wygrała Goalmania II z 18 pkt na koncie, wyprzedzając aż o 4 punkty Piłkarza i o 5 Spartę Brodnica II Czarni.
Klasyfikacja za zakończenie turnieju:
1 Goalmania II Działdowo 18
2 Piłkarz Golub-Dobrzyń 14
3 Sparta Brodnica Czarni 13
4 Sparta Brodnica Żółci 13
5 Żak Ann-Zdrowie Zbiczno 10
6 Wicher Wielgie 8
7 Goalmania I Działdowo 4
8 LZS Bobrowo 0

Wybrano także najlepszych zawodników turnieju, którzy otrzymali nagrody od KEEZA
Najlepszy strzelec:
Ignacy Pawlikowski z Goalmania II - 10 goli
Najlepszy bramkarz:
Damian Górecki - Piłkarz Golub-Dobrzyń
MVP Turnieju:
Jan Trendowicz - Sparta II Brodnica Czarni

Uroczystej dekoracji przewodniczyli Dyrektor GOKSiR Zbiczno Pani Agnieszka Grafka członkowie Zarządu Żak Zbiczno Paulina Chojnowska i Piotrek Kwaśniewski.
Turniej przebiegał w przyjaznej, sympatycznej atmosferze, z wieloma kibicami na trybunach. red2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5