Spójrz na świat Jego oczami. Premiera książki Alicji Gawrońskiej z Nidzicy

2021-09-28 07:53:31(ost. akt: 2021-09-28 07:56:11)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Wczoraj (27 września) swoją premierę miała nietuzinkowa powieść obyczajowa - "Jego oczami". Autorką powieści jest, pochodząca z Nidzicy, Alicja Gawrońska.

Poznaj niezwykłą historię miłości, która pojawiła się w najmniej spodziewanym momencie. Pozwól sobie na chwilę wzruszenia z powieścią Jego oczami.

Autorką książki jest, pochodząca z Nidzicy, Alicja Gawrońska.

Julia, energiczna dziennikarka nowojorskiego magazynu dla kobiet, uważa pracę za swoją największą pasję i powołanie. W dniu, kiedy traci posadę, jej poukładane życie
zaczyna się sypać niczym domek z kart. Pogłębiający się stan depresyjny przerywa spotkanie z utalentowanym fotografem o imieniu Scott. Dzięki niemu Julia na nowo poznaje uroki codzienności, zmienia sposób patrzenia na otaczający świat i dostrzega skrywaną od dawna potrzebę prawdziwej miłości.

Życie pisze jednak własny scenariusz, a Julia musi podjąć próbę odbudowania swojego życia raz jeszcze. Nie wie, że wkrótce znów pojawi się obok niej ktoś,
kto poda jej pomocną dłoń. Tylko czy główna bohaterka doceni ten gest?

Mówiąc to, delikatnie musnął jej dłoń i nachylił się tak blisko, że mogli poczuć swoje oddechy. Serce Julii biło szybko, a zaczęło wręcz galopować, gdy zatracili się w namiętnym pocałunku. Miał delikatne i zmysłowe wargi, jakich wcześniej nie smakowała. Oderwała się na chwilę, by złapać oddech i poczuła, że to właśnie ten moment idealnej bliskości, jakiej teraz potrzebowała.

Czy główna bohaterka odnajdzie prawdziwą miłość?

mat. prasowe

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5