Szerkopaś (gm. Nidzica) — pierwsza wieś zgłoszona do akcji Moja wieś jest najfajniejsza

2021-07-27 13:57:05 (ost. akt: 2021-07-27 14:06:44)
Szerokopaś to pierwsza wieś zgłoszona do naszej akcji

Szerokopaś to pierwsza wieś zgłoszona do naszej akcji

Autor zdjęcia: nadesłane

Szerkopaś to pierwsza wieś zgłoszona do naszej akcji Moja wieś jest najfajniejsza. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
W uzasadnieniu czytamy:

Szerokopaś
- moja wieś, moje miejsce na ziemi, mój dom. Tu się urodziłam i tu jestem u siebie. Ludzie, których znam od dziecka i Ci którzy doskonale pamiętają moje pierwsze kroki. Ludzie, którzy są dla siebie nie tylko sąsiadami, ale też przyjaciółmi i rodziną. Mimo wszystkich różnic, które dzielą, panuje wielka jedność, jak miło powiedzieć dzień dobry i w zamian otrzymać uśmiech.
Zielono, czysto i przyjemnie.. . jakoś tak daleko od trudnej cywilizacji, chaosu i zgiełku całego świata, żyjemy w swoim rytmie na skrawku naszej ziemi, którą uprawiali pradziadowie zostawiając nam największy skarb... naszą małą ojczyznę.

Wsi spokojna, wsi wesoła... już nadworny poeta króla Stefana Batorego wychwalał uroki życia na wsi. Dziś nie musisz być Janem Kochanowskim i pisać wierszy pochwalnych życia na prowincji, aby o Twojej wsi usłyszano. Wystarczy wziąć udział w naszym plebiscycie.

Z chęcią usłyszymy o twojej wsi, o jej historii, o ludziach ją zamieszkujących, o tym co się u Was dzieje. Osiągnąć to można poprzez wzięcie udziału w organizowanym przez Gazetę Olsztyńską plebiscycie „Moja wieś jest najfajniejsza”. Wystarczy wysłać SMS, dodać zdjęcie i krótkie uzasadnienie dlaczego to właśnie Twoja wieś na to miano zasługuje. Możesz również nagrać, zamieścić w mediach społecznościowych i podlinkować nam film, który pokazuje walory wsi, na którą głosujesz. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres nidzica@gazetaolsztynska.pl od 12.07.2021r. do 25.08.2021 r. W tytule maila wpiszcie „Moja wieś jest najfajniejsza”, a w treści podajcie jej nazwę. Najlepiej wraz ze zdjęciem i krótkim opisem ukochanej przez Was małej ojczyzny, którą zamieszkujecie.

Plebiscyt rozgrywany jest w 2 kategoriach:

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w regionie (wsie będące siedzibą gminy
M).

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w danym powiecie (wsie niebędące siedzibą gminy).

Głosować na daną wieś można od chwili jej zgłoszenia, do godziny 23.59. dnia 30.08.2021 roku. Każdemu nadesłanemu zdjęciu nadamy zostanie numer, na który wraz z kodem będzie można wysyłać smsy poparcia. 1 SMS to 2,46 zł z VAT.

Jeśli uważacie, że to właśnie Wasza wieś zasługuje na miano najfajniejszej, zgłaszajcie się do plebiscytu. Czy to ze względu na jej malownicze położenie, ze względu na piękne i zadbane domostwa, a może dzięki ludziom daną wieś zamieszkującym i ich osiągnięciom ? To Wy decydujecie dlaczego, i która wieś wygra. Niech zwycięży ta najlepsza i najfajniejsza wśród wszystkich wsi.

Regulamin znajdziesz tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5