Fitness, siłownia, zumba, a może tenis?

2020-07-28 13:00:00 (ost. akt: 2020-07-28 10:33:28)
Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji funkcjonuje normalnie, jednak z ograniczeniami, które wymusiła trwająca pandemia. W czasie wakacji mieszkańcy mogą korzystać z siłowni, zajęć fitness, zumby czy tenisa ziemnego.
— W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju odwołaliśmy grupowe zajęcia fitness dla seniorów – grupy najbardziej narażonej na zachorowanie. Wiele osób jeszcze się boi i w czasie pandemii nie wyraziło chęci uczestnictwa w zajęciach— mówi Patrycja Kawałko - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W okresie wakacyjnym hala widowiskowo – sportowa oraz siłownia czynne są od poniedziałku do soboty. Jak podkreśla dyrektor, działanie placówki zostało dostosowane do wymogów sanitarnych.

— W siłowni jednocześnie może przebywać 15 osób. Kolejne muszą, niestety, czekać aż zwolni się miejsce. Uczestnicy trenują bez maseczek, jednak wymagane jest zachowanie 2-metrowej odległości od innej osoby trenującej, najczęściej użytkowana jest też co druga maszyna. Również w zajęciach fitness i zumby bierze udział ograniczona liczba osób. Urządzenia i szafki są dezynfekowane — mówi Patrycja Kawałko dyrektor MOSiR w Nidzicy.

W ostatnim czasie MOSiR zorganizował wirtualny bieg Nidzicki Leśny Cross. —Uczestnicy musieli pokonać dystans 10 km leśnymi ścieżkami w terminie od 15 do 30 czerwca, a następnie udokumentować i wysłać nam swój wynik. Na uczestników czekały wspaniałe medale. Bieg może i był wirtualny, ale wysiłek realny! — podkreśla dyrektor MOSiR-u.

Od zeszłego roku klienci siłowni mogą korzystać też z treningów personalnych. Dostępne są pakiety indywidualne, dla 2 oraz 3 osób. — Trening personalny to forma treningu ,,jeden na jeden". Nasz instruktor tworzy program dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego. Indywidualne podejście, kompleksowe wsparcie i motywacja pozwalają na osiągnięcie szybszych efektów. Czas treningu wynosi od 60 do 120 minut, a usługa wymaga zakupu karnetu bądź wejścia indywidualnego— mówi Patrycja Kawałko.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje 22 miejscami noclegowymi. W swojej ofercie posiada do wynajęcia arenę główną wraz z szatniami i natryskami, salę fitness, salę konferencyjną wraz ze sprzętem multimedialnym, gabinet medyczny, powierzchnię pod dystrybutor, powierzchnię reklamową. — Jesteśmy, działamy i czekamy na klientów. Serdecznie zapraszamy — zachęca Patrycja Kawałko.

zl

Obrazek w tresci

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Prawde piszesz #2953488 | 46.170.*.* 28 lip 2020 14:23

  Masz nasrane w bani

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Maska #2953484 | 178.235.*.* 28 lip 2020 14:21

   Sranie w banie, jakoś na tym zdjęciu nie widać 2-metrowej odległości i ilościowo też za dużo chyba że leżące się nie liczą.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5