Jeszcze o przedświątecznych paczkach

2018-12-31 12:06:44(ost. akt: 2018-12-31 12:12:14)
Prezenty podarowano 12 starszym i samotnych osobom z Radomna, Chrośla, Nowego Dworu i Pustek

Prezenty podarowano 12 starszym i samotnych osobom z Radomna, Chrośla, Nowego Dworu i Pustek

Autor zdjęcia: SP Radomno

Chociaż święta Bożego Narodzenia już za nami i myślimy o powitaniu 2019 roku, prezentujemy jeszcze informację dziś nadesłaną ze szkoły w Radomnie dotyczącą przedświątecznych paczek.
W tym roku Szkoła Podstawowa w Radomnie przystąpiła do akcji MEN ,,Razem na Święta". Jedną z jej form działania była przedświąteczna pomoc dla osób starszych i samotnych. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami zorganizowali zbiórkę produktów żywnościowych i chemicznych, z których powstały świąteczne podarunki. Prezenty podarowano 12 starszym i samotnych osobom z Radomna, Chrośla, Nowego Dworu i Pustek. Do akcji włączyły się grupy takie jak Radomno Biega, Ochotnicza Straż Pożara w Radomnie, oraz inne osoby dobrej woli.
Obdarowani okazali dużą wdzięczność za otrzymane podarunki jak również za pamięć i wspólnie spędzony przedświąteczny czas.

,,Prezenty świąteczne" otrzymały również zwierzęta będące pod opieką Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie w Mszanowie. W akcję pomocy zwierzętom włączyły się nauczyciele i rodzice dzieci przedszkolnych.

SP Radomno
Prezenty podarowano 12 starszym i samotnych osobom z Radomna, Chrośla, Nowego Dworu i Pustek

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5