Festyn rodzinny w Gwiździnach

2018-06-11 13:16:38(ost. akt: 2018-06-11 13:29:47)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Pomimo gorącego i dusznego popołudnia wielu mieszkańców Gwiździn zebrało się w minioną niedzielę na festynie rodzinnym w miejscowej szkole.
W gminie Nowe Miasto w ramach Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny w tym roku zorganizowano aż szesnaście festynów we wszystkich sołectwach gminy. Podczas pikniku w Gwiździnach nie można było narzekać na brak atrakcji. Przygotowano stoiska, dmuchane zjeżdżalnie i kawiarenkę. Można było przejechać się bryczką i posłuchać piosenek. Przygotowano także loterię, w której główną nagrodą był rower.

Festyn był także sposobnością do ogłoszenia wyników II Gminnego Konkursu Tematycznego "Taką stworzę Ojczyznę, o jakiej nauczy mnie rodzina". W obradach jury brał udział m. in. przedstawiciel "Gazety Nowomiejskiej". W konkursie wzięło udział 55 prac plastycznych, 1 graficzna i 17 literackich. Specjalne wyróżnienie od "Gazety Nowomiejskiej" za kreatywność otrzymała Laura Gawińska z Gwiździn.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5