Rozegrali piąty ligowy turniej

2017-12-22 15:56:28(ost. akt: 2017-12-22 16:03:00)
W rozgrywkach grają 4 przedstawicielki płci pięknej: Joanna Marszelewska, Wiktoria Samsel, Agnieszka Treder i Michalina Milewska

Autor zdjęcia: Krzysztof Florkowski

Rozegrany został piąty turniej organizowanej przez KS Wicher Gwiździny Otwartej Ligi Tenisa Stołowego. Na szkolnej hali w Gwiździnach rywalizowało 24 zawodników.
Po piątej kolejce status quo zostało zachowane… Michał Sargalski po raz kolejny wygrał turniej, co prawda słabiej wypadli: drugi w klasyfikacji generalnej Michał Mówiński (tym razem 5-ty) i trzeci Dariusz Dąbrowski (dopiero 8 miejsce), ale obronili swoje pozycje na podium. Nie zawsze pojawiają się najlepsi tenisiści wśród nowomiejskich strażaków zawodowych -   Robert Zdrojewski i Marcin Wiśniewski, ale jak już są, to mocnym akcentem zaznaczają swoją obecność w rozgrywkach. Tak było właśnie tym razem, gdzie zajęli odpowiednio 2 i 3 miejsce. Tym samym gospodarze okazali się bardzo gościnni oddając zamiejscowym czołowe lokaty...Rywalizowało aż 24 zawodników a zacięte, najczęściej 5 setowe boje w decydującej fazie turnieju sprawiły, że kończyliśmy po 22.00…Warto odnotować też pierwszy występ znanego tenisisty z Czachówek Jacka Lubnau’a, który uplasował się na 6 miejscu.