Pasowanie na przedszkolaka w szkole w Radomnie

2017-11-18 17:40:39(ost. akt: 2017-11-18 17:46:13)
Podczas pasowania na przedszkolaka w Radomnie

Podczas pasowania na przedszkolaka w Radomnie

Autor zdjęcia: SP Radomno

Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Radomnie. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.
Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani Dyrektor Barbara Śmiech za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego aktu pasowania. Natomiast wychowawczyni klasy Pani Jolanta Pokojska wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło życzeń oraz prezentów dla każdego przedszkolaka od Rady Rodziców. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i wychowawcy.
SP Radomno
Podczas pasowania na przedszkolaka w Radomnie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5