Tylicka reprezentacja na zawodach

2017-06-12 12:54:05 (ost. akt: 2017-06-12 13:01:31)

Autor zdjęcia: SSP Tylice

Na stadionie w Lubawie uczniowie i uczennice ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach reprezentowali gminę Nowe Miasto Lubawskie i powiat nowomiejski na Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Trójboju Lekkoatletycznym.
Zawodnicy w pierwszej kolejności mieli do pokonania bieg na dystansie 60 metrów, następnie rzut piłeczką palantową i bieg na dystansie 300 metrów. Indywidualnie w tylickich zespołach najlepiej punktowali Klaudia Kucińska u dziewcząt i Kacper Żurawski u chłopców. Ostatecznie drużyna SSP Tylice dziewcząt została sklasyfikowana na wysokim XII miejscu, zaś drużyna chłopców na XIII miejscu w województwie warmińsko-mazurskim.

Skład SSP Tylice dziewczęta:
- Agnieszka Wysocka, Klaudia Kucińska, Amelia Nadolska, Natalia Urbańska, Martyna Zandarska

Skład SSP Tylice chłopcy:
- Kacper Marszelewski, Kacper Żurawski, Paweł Lenckowski, Dawid Groszewski, Hubert Gruźlewski

Trener: Jarosław Roszkowski


opr. mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5