Piknik w szkole połączony z kwestą dla Błażeja

2016-09-27 10:00:00(ost. akt: 2016-09-26 19:54:44)
Kto mógł, wsparł finansowo chorego Błażejka

Kto mógł, wsparł finansowo chorego Błażejka

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W minioną sobotę w szkole w Bratianie odbył się Piknik “Na pożegnanie lata”. Podczas imprezy kwestowano na rehabilitację Błażeja Malczuka z Bratiana.
Błażej ma 4 lata i obustronny niedosłuch odbiorczy. Czeka na wszczepienie kolejnego implantu. Trzeba go poddawać ciągłej rehabilitacji mowy. Malec potrzebuje wzmożonej rehabilitacji logopedycznej oraz SI (integracja sensoryczna), a także hipoterapii i zajęć z neurologopedą, a z tym wiążą się duże koszty.

Kto chciał, mógł wrzucić do puszek wolontariuszy pieniądze na leczenie chłopca, była też licytacja i loteria fantowa. Na festynowej scenie wystąpili uczniowie i nauczyciele. Pojawili się też policjanci i strażacy. Była pogadanka o zdrowej żywności. Nie zabrakło konkursów. Funkcjonowały punkty gastronomiczne i ze zdrową żywnością.

Udało się zebrać 2.344 złote. Kamila Malczuk, mama chorego chłopca dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu i zbiórki pieniędzy na leczenie jej syna.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5