Strażacka wycieczka do Gdańska

2016-08-29 14:15:02(ost. akt: 2016-08-29 14:24:22)
Pogoda dopisała i można było zajrzeć na plażę...

Pogoda dopisała i można było zajrzeć na plażę...

Autor zdjęcia: Archiwum OSP

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwiździnach zorganizował dla swoich członków, ich rodzin i mieszkańców wsi integracyjną wycieczkę do Gdańska.
Wyjazd był również nagrodą dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, za godne reprezentowanie wsi podczas zawodów i wzorcową współpracę z seniorami, dlatego dla nich udział był bezpłatny, pokryty ze środków własnych OSP Gwiździny.

W programie był m.in. : spacer po Starym Mieście, zwiedzanie Bazyliki konkatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku, z wejściem na wieżę widokową, rejs na Westerplatte, seans w kinie 7 D oraz pobyt na plaży.

— Wyjazd był okazją do wspólnego spędzenia czasu dla rodzin, ponieważ nasza organizacja łączy w Gwiździnach całe pokolenia. Wycieczka do Gdańska była ciekawa i udana. Mam nadzieję, że podobne wyjazdy staną się tradycją w naszej organizacji — podsumował Dariusz Waruszewski, prezes OSP Gwiździny.

Pogoda dopisała i można było zajrzeć na plażę...

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5