Wielka frajda dla najmłodszych w Gwiździnach, czyli zabawa z pianą w roli głównej

2016-06-06 11:34:48(ost. akt: 2016-06-06 11:46:09)
Zabaw a strażackiej pianie w Gwiździnach

Zabaw a strażackiej pianie w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podobnie jak w wielu innych miejscowościach powiatu nowomiejskiego, również w Gwiździnach zorganizowano festyn okazji obchodów Dni Rodziny. Jako, że świętowany jest również Dzień Dziecka, największą frajdę mieli najmłodsi mieszkańcy wsi.
Rodzinny festyn z atrakcjami odbywał się na terenie szkoły podstawowej. Czynna była kawiarenka, zorganizowano również szereg konkursów, gier i zabaw.

Liczną widownię miał konkurs karaoke, który wygrała Agnieszka Wadecka, jej przyznano również nagrodę „Gazety Nowomiejskiej”, która patronowała konkursowi.

Jednak największą frajdę najmłodszym sprawili miejscowi strażacy ochotnicy. Nie dość, że zafundowali dzieciom krótkie przejażdżki wozem bojowym, to zorganizowali pokaz gaśniczy z zastosowaniem piany. Mali uczestnicy wykorzystali okazję i w rezultacie zabawa była doprawdy przednia.

Była także loteria z główną nagrodą rowerem. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do uczennicy Zuzanny Leśniewskiej, która z festynu wyjechała własną „damką”. ul


Agnieszka Wadecka najlepsza w konkursie karaoke

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5