Mądre dyskusje członków szkolnych samorządów

2016-05-24 12:00:00(ost. akt: 2016-05-23 19:55:28)
Przedstawiciele wszystkich samorządów otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy

Przedstawiciele wszystkich samorządów otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Szkole Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach odbyły się XVIII Gminne Spotkania Samorządowe. Do placówki przyjechali przedstawiciele samorządów szkolnych z wszystkich szkół nowomiejskiej gminy.
Młodych samorządowców i ich opiekunów powitała Hanna Błaszkowska, dyrektorka szkoły.
Po zapoznaniu się uczestników, przyszedł czas na poważne rozmowy. Młodzież zastanawiała się, jakie cechy charakteru musi mieć dobry samorządowiec. Dyskusja była wstępem do plastycznego przedstawienia idealnego samorządowca.
Głównym punktem spotkania było jednak rozwiązywanie trudnych sytuacji, które mogą zaistnieć w szkole. Rozmowy były burzliwe, wyciągnięto trafne wnioski.
Uczestników Gminnych Spotkań Samorządowych odwiedził Tomasz Waruszewski, wójt nowomiejskiej gminy. Wręczył reprezentacjom szkół cenne nagrody książkowe. Wszyscy otrzymali też pamiątkowe dyplomy.
Koordynatorem spotkania był nauczyciel Henryk Zagórski.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5