Miłosz laureatem wojewódzkiego konkursu z matematyki

2016-03-18 14:12:22(ost. akt: 2016-03-18 14:36:47)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Miłosz Bednarczyk, uczeń klasy piątej Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
20 lutego 2016 r. w Olsztynie odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki, w którym wziął udział Miłosz Bednarczyk, uczeń ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach. Organizatorem konkursu jest Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty.

Uczestnicy przez 90 minut rozwiązywali zadania konkursowe, które nie należały do łatwych. Musieli wykazać się dużą wiedzą matematyczną i logicznym myśleniem.

Miłosz zasługuje na szczególne uznanie, gdyż jest uczniem klasy piątej, a zatem na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych musiał przyswoić również materiał programowy z klasy szóstej. Jego sumienna praca pod kierunkiem nauczycielki matematyki — Marii Przeradzkiej nie poszła na marne i pozwoliła mu osiągnąć sukces.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku taki sam sukces odniosła Kinga Staszyńska absolwentka tej szkoły.

SP Gwiździny
Miłosz Bednarczyk z nauczycielką Marią Przeradzką
Miłosz Bednarczyk z nauczycielką Marią Przeradzką

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5