III Drużynowa Liga Tenisa Stołowego Gminy Nowe Miasto Lubawskie

2016-02-18 19:01:57(ost. akt: 2016-02-18 19:04:38)
Podczas rozgrywek w Gwiździnach

Podczas rozgrywek w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Drużynowa liga tenisa w gminie Nowe Miasto Lub. nabiera rozpędu. Druga niedziela rozgrywek w Gwiździnach przyniosła kolejne wyniki, które przekładają się na punkty w tabelach rezultatów indywidualnych i w klasyfikacji poszczególnych drużyn.
Pierwsze rozgrywki były okazją do rozpoznania poziomu gry rywali, zwłaszcza w wydaniu drużynowym. Niedzielne zmagania to już zacięta walka o ligowe punkty na wszystkich stołach.

Po drugiej tenisowej niedzieli w klasyfikacji indywidualnej kobiet na czele znajduje się Wiktoria Samsel przed Agnieszką Treder i Michaliną Milewską. Wszystkie te zawodniczki dzieli różnica 0,5 punktu. Wśród mężczyzn prowadzi Dariusz Dąbrowski, który o 0,5 punktu wyprzedza Michała Sargalskiego i Kazimierza Dembieńskiego. Drugiego i trzeciego zawodnika różni tylko korzystniejszy bilans setów.

W klasyfikacji drużynowej prowadzi zespół Wicher Gwiździny I z dorobkiem 6 punktów. Za nim plasuje się drużyna Wicher Gwiździny II z jednym punktem mniej. Trzecią lokatę zajmuje ekipa Skarlanki Skarlin z trzema punktami.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanieKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. obserwator #1935558 | 80.52.*.* 19 lut 2016 13:12

    zdecydowanie SKARLANKA SKARLIN prezentuje najbardziej efektowną grę

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5