Wnuki wystąpiły dla dziadków w Gwiździnach

2016-01-26 14:29:24(ost. akt: 2016-01-27 13:13:04)
Dzieci wystąpiły dla babć i dziadków w Gwiździnach

Dzieci wystąpiły dla babć i dziadków w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w świetlicy wiejskiej w Gwiździnach odbyła się uroczystość, podczas której wnuki wystąpiły dla seniorów.
Wszystkich powitały uczennica Agata Leśniewska, przewodnicząca Samorządu Szkolnego oraz Hanna Błaszkowska, dyrektorka szkoły w Gwiździnach. Złożyły życzenia obecnym babciom i dziadkom i podkreśliły ich ważną rolę w społeczeństwie. Do ciepłych słów dołączył się też ksiądz Józef Cierkowski, proboszcz z Gwiździn.

Reprezentująca wójta nowomiejskiej gminy Anna Lenckowska, kierowniczka gminnej oświaty, również złożyła seniorom życzenia i wręczyła bukiet kwiatów 88-letniej Felicji Ptaszyńskiej, najstarszej z zebranych seniorce.

Potem wszystkich zaproszono na część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków i uczniów klas I-III. Dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki, a do występu przygotowały je nauczycielki: Bożena Hoppe, Urszula Świniarska, Magdalena Wiśniewska i Emilia Dembińska. Jeden taniec zadedykowały seniorom dzieci z Koła Tanecznego. Następnie na scenę wyszły panie z Klubu Seniora, które zaśpiewały kilka piosenek.

Na koniec części oficjalnej wnuki wręczyły dziadkom słodkie upominki. Było wspólne "Sto lat" i toast za zdrowie babć i dziadków.

Następnie przyszedł czas na tańce wnuków i dziadków przy muzyce serwowanej przez Jarosława Leśniewskiego. Do suto zastawionych stołów zaprosiły zaś panie z Rady Rodziców.
Seniorzy bawili się do północy.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5