Początek wakacji w rytmie hip hopu

2022-06-24 14:00:00(ost. akt: 2022-06-24 07:54:58)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert hiphopowy, który odbędzie się 25 czerwca o godz. 19.00 w amfiteatrze na Pl. Unii Europejskiej.
Gwiazdami imprezy będą Opał i Trill Pem.

Opał to raper pochodzący ze Śląska reprezentujący wytwórnię BDF. W ubiegłym roku wydał wraz z Gibbsem znakomicie przyjęty album "Połączenia”. Z albumem tym artyści zagrali ponad 40 koncertów odwiedzając całą Polskę. Obecnie Opał przygotowuje się do wydania płyty "H4J4” w kolaboracji z Floral Bugsem. Dobrze przyjęte dwa pierwsze single sprawiają, iż z pewnością będzie to wydawnictwo które zapisze się na długo w historii polskiego hip-hopu.

Koncerty Opała to wyjątkowe wydarzenia, na których artysta oddaje fanom pod sceną całego siebie. Tak też będzie w Mrągowie!

Trill Pem to młody i głodny artysta, który ma za sobą już całą gamę hitowych numerów. Po NICKI i Rainmanie został uznany za jednego z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia. W zeszłym roku wydał, aż dwa albumy pokazując swój głód sukcesu. Widać to także na scenie. Każdy jego występ jest niepowtarzalnym widowiskiem.

Przed gwiazdami wystąpią przedstawiciele naszego regionu - Bercik i Małpen z Olsztyna. Mają otwarte głowy na nowe trendy panujące w muzyce rapowej, aczkolwiek bazujące na rdzennym brzmieniu hip hopowych klimatów. Charakterne flow, ambitne i mocne wersy, w połączeniu ze sceną dają piorunujący efekt, który rozrusza każdą publiczność.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

MCK

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5