KOBIECYM OKIEM: Kobieta i piłka [FELIETON]

2021-07-18 16:00:00 (ost. akt: 2021-07-17 13:44:06)
Włosi - świeżo upieczeni Mistrzowie Europy

Włosi - świeżo upieczeni Mistrzowie Europy

Autor zdjęcia: pixabay.com

Kobiety mogą nareszcie odetchnąć z ulgą - piłkarskie EURO 2020 dobiegło końca! Hip hip hurraaaaa! Dlatego z tej okazji mam dla was kilka faktów oraz ciekawostek... czyli po prostu - kobieta i piłka.
1. Krajem, który wymyślił piłkę nożna jest Anglia! I przez ostatnie 50 lat ani razu nie byli w finale - uczeń przerósł mistrza?

2. Nie jest prawdą, że po murawie latają sami dwudziestolatkowie… Zdarzają się i tacy przy czterdziestce, ale kobiety uważajcie publicznie z uwagami w stylu sensualnym, bo wśród zawodników EURO 2020 było dwóch szczęśliwców przed osiemnastką!

3. W tym roku pula nagród wynosi 371 mln euro. I dla porównania, żeby sprawdzić wagę i cenę sportu - podczas ostatnich Mistrzostw Europy w siatkówce w puli nagród znalazło się 750 tysięcy euro.

4. Najwięcej wygranych meczy mają w kieszeni Niemcy - szacunek dla sąsiadów.

5. Najwięcej bramek w jednym meczu - 9 - to jest jak jedna bramka na 10 minut - gdyby to Polska grała to nasi kibice mogliby tego nie wytrzymać nerwowo

6. Polska w finale EURO była - 0 razy. Polska na podium w Mistrzostwach Europy w siatkówce - 9 razy.

7. Lewandowski strzelił trzy gole na EURO 2020, ale w sumie dla reprezentacji polski aż 69! A za nim jest Piotr Zieliński - strzelił szczęśliwą siódemkę. Obaj panowie działają również charytatywnie. Piotr niedawno kupił dwa budynki i przekształcił je w domy dziecka. Dobro wraca.


Wnioski podczas meczów:

1. Krychowiak wygląda lepiej na zdjęciach, niż podczas gry.
2. Lewandowski zaskakuje mnie bardziej niż wzrosty cen paliw na wakacje
3. Dzięki Ronaldowi nie piję już Coca Coli… publicznie.
4. Selekcjoner był najlepiej ubranym facetem na boisku.
5. Kobieta, która wie co to spalony wzbudza podziw.


(nie)Spalonego weekendu wam życzę!

FatKeller


O AUTORCE:
Fot. Piotr Arnold fotografia
Daria Keller (bo tak naprawdę się nazywa), chociaż większość osób mówi po prostu - FATKELLER - absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja instruktor fitness, trener personalny oraz dietetyk. Po 9 latach w szkole sportowej w Mrągowie, pływając na żaglówkach i windsurfingu nauczyła się, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces - co codziennie pokazuje swoim klientom w FatKeller - Studiu Fitness Online - ale podkreśla, że na treningu trzeba przede wszystkim czuć (oprócz mięśni) dobrą zabawę i przyjemność z tego co się robi, bo bez tego jest nudno... więc próbuje tą pasje przelać na swoje Fatkillerki! Trzy lata pracy w szkole rodzenia, pozwoliły na zdobycie praktyki z kobietami w ciąży na tyle potężnej, że nauczyła się tam trzech rzeczy:
1. Kobieta w ciąży powinna ćwiczyć, jeżeli chce łatwiej przejść samą ciążę i poród.
2. Kobieta w ciąży ma zawsze rację.
3. Kobieta w ciąży ćwiczy podwójnie...
Dzięki swojej pracy codziennie rozmawia z dziesiątkami kobiet, o których pisze miedzy innymi w swoich felietonach. Daria prywatnie mówi do siebie "Daria, ty super pogromco tłuszczu! Jaki dziś będzie piękny fit dzień, bo znów zabierzemy dziewczynom po parę centymetrów z obwodów i napiszemy o tym dniu KOBIECYM OKIEM"


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5