Omni mOdO najlepsze podczas Bitwy Muzycznej

2015-08-18 14:35:53(ost. akt: 2015-08-18 14:41:26)

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

O nagrodę pieniężną i nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym walczyły zespoły, które wzięły udział w Bitwie Muzycznej w Mikołajkach.
Sześć zespołów wzięło udział w Bitwie Muzycznej, która odbyła się w ubiegły piątek w Mikołajkach. Muzycy walczyli ze sobą o główną nagrodę, którą było 2000 zł oraz nagranie w studiu muzycznym Black Kiss Records w Warszawie. Poczynania zespołów oceniała trzyosobowa komisja, w której skład wchodzili Hania Hołek, Maciej Magnuski oraz Daniel Kapustka.
Pierwsze miejsce w Bitwie Muzycznej zdobył zespół Omni mOdO, którego członkowie pochodzą z Poznania. Poza umiejętnościami muzycznymi, zespół wyróżniał się również świetnym kontaktem z publicznością. Drugie miejsce oraz 1000 zł zdobył olsztyński Traffic Junky. Zespół, którego wokalistą jest Dariusz Krasowski po raz pierwszy pojawił się na mikołajskiej scenie podczas tegorocznej czerwcówki. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła grupa ROCK kONia. Zdobywcy brązu otrzymali 500 zł. Reprezentanci Mikołajek, zespół Tapeworm zajął czwarte miejsce. Gospodarze zaprezentowali muzykę o mocniejszym brzmieniu. Jak sami mówią ich utwory to mieszanka stonera i hardcore.
Grupa Blues4Cash, bardzo dobrze znana mikołajskiej publiczności, zajęła 5 miejsce. Band Po Godzinach podczas Bitwy Muzycznej wylądował na szóstym miejscu. Zespoły znajdujące się poza podium otrzymały po 100 zł. Komisja po odsłuchaniu wszystkich zespołów przyznała również nagrody indywidualne. Członkowie komisji przyznają, że zaskoczył ich poziom wykonawców. W bitwie wzięły udział zespoły o zróżnicowanym stylu, ale każdy z nich pozostawił po sobie dobre wrażenie.
Organizatorem Bitwy Muzycznej było Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach.
Mateusz Klimek

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. madonna prima #1797144 | 83.6.*.* 18 sie 2015 21:53

    "czerwcówka", "wylądował na szóstym miejscu"- te, radaktor... gimnazjum nie skończysz z wyróżnieniem. I albo piszesz w czasie przeszłym albo w teraźniejszym. Rzygać się chce czytając takie wypociny.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. madonna prima #1797142 | 83.6.*.* 18 sie 2015 21:53

    "czerwcówka", "wylądował na szóstym miejscu"- te, radaktor... gimnazjum nie skończysz z wyróżnieniem. I albo piszesz w czasie przeszłym albo w teraźniejszym. Rzygać się chce czytając takie wypociny.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5