III Noworoczny Turniej deblowy tenisa ziemnego mężczyzn w Lidzbarku Warmińskim

2020-02-10 09:31:28 (ost. akt: 2020-02-10 09:39:40)
Sześć par zgłosiło się do III Noworocznego Turnieju deblowego tenisa ziemnego mężczyzn, który odbył się 1 lutego w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Bartoszyckiej 24 w Lidzbarku Warmińskim.
Pary deblowe biorące udział w turnieju podzielono na dwie grupy, w których zagrano systemem „każdy z każdym”. W grupie I awans uzyskały odpowiednio: Arkadiusz Tuzik i Arkadiusz Chaciński, a także: Kacper Misiewicz i Mirosław Jankowski, zaś w grupie II Jacek Protas i Marek Chyl oraz Andrzej Gieryszewski i Adam Brodowski. W półfinałach: Tuzik – Chaciński pokonali parę Gieryszewski – Brodowski 2:0 (6-3; 6-3), zaś Jankowski – Misiewicz okazali się lepsi od pary Protas – Chyl, których pokonali 2;1 (4-6; 7-6; 6-1). Zwycięzcami turnieju zostali Tuzik-Chciński, którzy ograli 2;0 (6-0; 6-1) Jankowskiego i Misiewicza, zdobywców II miejsca. Najniższe miejsce na podium zajęła para: Gieryszewski-Brodowski.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary, a zwycięzcy dodatkowo zainkasowali bony na sprzęt sportowy o wartości odpowiednio: 2x200 zł., a także vouchery na ufundowaną przez jeden z lidzbarskich hoteli uroczystą kolację z osobą towarzyszącą o wartości 2x250 zł. Pulę nagród uzupełniły bony sportowe o wartości 2x150 zł., vouchery na termy, sprzęt i akcesoria sportowe, a także nagrody pocieszenia, które trafiły do każdej pary biorącej udział w turnieju.

Wszystkim mecenasom turnieju należą się przy okazji wielkie brawa za wsparcie finansowe tej tradycyjnie już organizowanej na początku roku imprezy sportowej.

Wysoki i wyrównany poziom sportowy i duża radość z gry utwierdziła organizatora w przekonaniu, że kolejny turniej to tylko kwestia czasu, który nadejdzie na progu nowego, 2021 roku.

Organizatorem zawodów był Adam Brodowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Lidzbark Warmiński oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dziękuję uczestnikom za skorzystanie z zaproszenia i do zobaczenia za rok.

Z tenisowym pozdrowieniem
Adam BrodowskiCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Orena #2865505 | 37.248.*.* 10 lut 2020 09:48

    Praktycznie byl to turniej dla 12-stu znajomych w wiekszosci z platformy , przy olbrzymiej pomocy instytucji miejskiej .Pograli , posmiali sie, pożartowali zgarneli nagrody ot taka nowa tradycja w tym miescie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5