Tomasz Misiewicz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Kyokushin

2017-06-05 13:51:35(ost. akt: 2017-06-05 13:56:14)

Autor zdjęcia: Archiwum sekcji

3 czerwca w Sosnowcu odbyły się XLIV Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. W zawodach uczestniczyło 102 zawodników i zawodniczek reprezentujących 47 klubów z całego kraju. Nasz zawodnik, a zarazem instruktor sensei Tomasz Misiewicz, zajął trzecie miejsce w kategorii 65 kg.
W drodze do medalu sensei Tomek pokonał zawodnika z Krakowa, a w ćwierćfinałach z Wrocławia. Niestety w półfinałach przegrał pojedynek z Damianem Biłbakiem z Suwałk, który został Mistrzem Polski, a Tomkowi przypadł brązowy medal.