Nagrajcie film, do zdobycia sprzęt sportowy!

2016-04-25 14:59:49 (ost. akt: 2016-04-25 15:05:36)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Akcja "FIT - Freak In Training" trwa. To nie tylko zajęcia z mistrzami sportu, sztuk walki czy trenerami personalnymi w szkołach. To także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jeden jest dla uczniów, drugi - dla szkół. Zgłoście się już dziś!
Uwaga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie. Ten konkurs skierowany jest właśnie do was! Nagrajcie film i zgłoście się do "Freakintraining school"! W waszej szkole sport to sama przyjemność? Uczniowie uwielbiają grać w piłkę, biegać, pływać? A może przyjemność sprawia im fitness czy taniec? Nagrajcie film o aktywności w waszej szkolnej społeczności i pokażcie nam, jaką radość sprawia wam sport.

W konkursie mogą wziąć udział szkoły z Warmii i Mazur zgłoszone przez nauczyciela/dyrekcję placówki. Pliki wideo nagrajcie na płytę CD i przyślijcie je pocztą pod adres: Fit nie Fat, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie linka z dostępem do filmu na YouTube.com na maila: kontakt@fitniefat.pl.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:

- nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (dyrektora placówki/nauczyciela),

- film o długości do 2 minut z planszą i wyłącznie z utworami muzycznymi, do których uczestnik posiada prawa;

- krótki opis dotyczący przygotowania filmu, obsady i pomysłu

- akceptację postanowień regulaminu;

- numer telefonu do kontaktu.

W tym konkursie nagrodą jest sprzęt sportowy i wyposażenie sali gimnastycznej dla szkoły ufundowany przez firmę Michelin Polska S.A. w Olsztynie.

Czekają na Was dwie drabinki sznurowe, skrzynia gimnastyczną, 10 materacy gimnastycznych i 10 mat do ćwiczeń, 10 piłek do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz piłek lekarskich, a także dwa rowery Kettler.


Kolejna propozycja skierowana jest tylko do uczniów. Waszym nieodłącznym gadżetem jest telefon komórkowy z aparatem, więc wykorzystajcie go już dziś i zróbcie aktywną sweet focię. Pokażcie, że sport nie jest wam obcy, że ćwiczycie, trenujecie, po prostu ruszacie się. Na autorów najlepszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody. Zdjęcie wyślijcie mailem: kontakt@fitniefat.pl. Nie zapomnijcie napisać swoich danych: imię, nazwisko i wiek dziecka, imię i nazwisko rodzica oraz numer telefonu do kontaktu. Dodajcie też zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby konkursu oraz zaakceptujcie postanowienia regulaminu. Na fotografie czekamy do 9 maja 2016 roku. Nie zwlekajcie, zgłaszajcie się!

Więcej informacji o akcji "FIT - Freak In Training": fitniefat.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5