Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

2017-09-12 20:25:08(ost. akt: 2017-09-12 20:30:00)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Archiwum GBP

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Hanną Cygler, jedną z najchętniej czytanych polskich pisarek.
Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści obyczajowe, których akcja rozgrywa się zarówno współcześnie jak i w minionych dekadach.

Przez dziennikarzy i krytyków literackich okrzyknięta polskim Jeffreyem Archerem w spódnicy. Hanna Cygler jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystującą historie z życia wzięte (jak w przypadku powieści „Tylko kochanka”), które podrasowuje fabularnie, umiejętnie posługując się schematami prozy gatunkowej (romansu, kryminału czy sensacji).

Dom Wydawniczy Rebis opublikował dotąd 18 książek autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu, Grecka mozaika, Głowa anioła, Dwie głowy anioła, Czas zamknięty, Pokonani, Złodziejki czasu, Za cudze grzechy, Przekład dowolny, 3 razy R, Tylko kochanka. Łączny nakład jej książek wynosi prawie 150 000 egzemplarzy. Wszystkie książki Hanny Cygler zostały wydane również jako audiobooki i e-booki.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Hanną Cygler, zorganizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki, w środę 20 września o godz. 16.00 do czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku, ul. Zamkowa 2.

Maria Zielińska
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Maria Zielińska jest dyrektorem Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5