Święto Babci i Dziadka w Tereszewie

2020-01-21 21:11:10 (ost. akt: 2020-01-21 21:15:36)
Dzieci wystąpiły dla swoich babć i dziadków w szkole w  Tereszewie

Dzieci wystąpiły dla swoich babć i dziadków w szkole w Tereszewie

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Uczniowie z Tereszewa zaprosili seniorów z okazji ich święta do szkoły.
W pierwszy dzień ferii "Smerfy" i "Muchomorki" zaprosiły do szkoły swoje babcie i dziadków. Na uroczystość przybyli również: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tereszewie - pani Wioletta Kozłowska, v-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej - pani Barbara Rogowska, Skarbnik Gminy Kurzętnik - pani Bożena Zaborowska, Dyrektor GOPS w Kurzętniku - pani Grażyna Deranek, Przewodnicząca KGW w Tereszewie  - pani Ludwika Borkowska.  

Na wstępie dyrektor szkoły powitała wszystkich gości, podziękowała za przybycie, a także złożyła życzenia. Przedszkolaki  pod czujnym okiem swoich pań: Barbary Makowskiej i Kamili Knowskiej przedstawiły program artystyczny. Były to wiersze, piosenki i życzenia związane ze Świętem Babci i Dziadka. Następnie obdarowały swoich gości prezentami i zaprosiły do wspólnego tańca.

Po życzeniach i części artystycznej dla wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców,  KGW w Tereszewie oraz GOPS w Kurzętniku. Była to wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości, dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i dni spędzone wspólnie z wnukami. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, słodkie prezenty dla dzieci, rodzicom  za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5