Przedszkolaki z Tereszewa świętowały Dzień Pluszowego Misia

2019-12-01 12:07:32 (ost. akt: 2019-12-01 12:10:13)
Z ulubionymi misiami na pamiątkowej fotografii

Z ulubionymi misiami na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

 25 listopada "Smerfy" i "Muchomorki " z przedszkola w Tereszewie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.
Wspólną zabawę rozpoczęła rymowanka " Hej chłopaki, hej dziewczyny! Miś ma dzisiaj urodziny!!!". Podczas misiowej zabawy, dzieci bawiły się, tańczyły, śpiewały a także wykonały wspólną pracę plastyczną, która zdobi budynek przedszkola. W trakcie zabawy pani V-ce Dyrektor Szkoły Barbara Rogowska wręczyła dyplomy i nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie "Moja przygoda z Misiem".
Nagrody otrzymali :
*Grupa "Smerfów": Lena Kremska, Milena Gołębiewska, Kinga Suchocka, Hubert Knowski
*Grupa "Muchomorków": Zosia Grochowiak, Lena Pokojska, Aleksandra Szymczak oraz Filip Szczawiński, który zajął II miejsce.  *Z klasy I najlepsza była Lena Kroplewska i Wiktoria Suchocka.
*W klasach 2-3 najlepsze okazały się Magdalena Krupska oraz Alicja Wireńska, przed Amelią i Zuzanną Głowacką. Gratulujemy !!!

Na koniec dla wszystkich dzieci czekała słodka niespodzianka, pyszne ciasteczka oczywiście w kształcie misia.
SP Tereszewo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5