Wypadek przy rynku w Kurzętniku

2019-08-07 12:33:12(ost. akt: 2019-08-07 12:35:55)
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu niedaleko rynku w Kurzętniku

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu niedaleko rynku w Kurzętniku

Autor zdjęcia: KP PSP Nowe Miasto

Dnia 3 sierpnia 2019 roku o godzinie 16.30 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Nowym Mieście Lubawskim wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Kurzętniku.
Po dotarciu zastępów z JRG Nowe Miasto Lubawskie dowódca w wyniku rozpoznania ustalił, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w pobliżu rynku
w Kurzętniku. Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby jedna z nich doznała nieznacznych obrażeń ciała. Osoba poszkodowana po przebadaniu i zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego została przetransportowana do szpitala. Jeden z samochodów biorących udział w wypadku został przemieszczony przez strażaków na pobliski parking, drugi zabrała laweta.
Na miejsce działań skierowano dwa zastępy z JRG Nowe Miasto Lub., zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy Policji. Działania służb ratowniczych trwały godzinę.

st. kpt. Krzysztof Szałkowski – KP PSP Nowe Miasto


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5