Trzy wyjazdy kickboxerów

2019-05-27 12:04:32 (ost. akt: 2019-05-27 12:29:11)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik wystartowali w trzech turniejach w Lublinie, Piasecznie i Prabutach.
Piotr Kołakowski wystartował w Akademickich Mistrzostwach Polski seniorów w Lublinie. Wywalczył 2 medale: srebro w formule light contact i brąz w formule pointfighting.

W Prabutach odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w formule kick light. Zadebiutował tam junior Kuba Wierzchołowski i zajął drugie miejsce.

Kadeci pojechali na zawody light contact do Piaseczna, gdzie zdobyli trzy medale. Maciek Szwechowicz wywalczył złoty medal i został uznany najlepszym kadetem młodszym. Srebro zdobyli Amelia Rzepecka i Łukasz Gumiński .

— Przed nami ostatni start w pierwszej części sezonu który odbędzie się w Bałtowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Po tych zawodach nastąpi roztrenowanie, krótka dwutygodniowa zasłużona przerwa i wracamy na salę. Od września kolejne wyzwania przed nami — komentuje Leszek Jobs, trener Zamku.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5