Walczyło ich pół tysiąca

2019-03-26 08:36:22 (ost. akt: 2019-03-26 08:38:59)

Autor zdjęcia: Zamek Expom Kurzętnik

Kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik i MUKS Olimpii Nowe Miasto rywalizowali w Węgrowie gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów starszych i młodszych w formule light contact i pointfighting.
Nasi zawodnicy walczyli w formule light contact. Do Węgrowa zawitało 475 młodych sportowców z 55 ośrodków z całej Polski. Zawodnicy Zamku po wywalczeniu 4 złotych, 1 srebrnego i 2 brązowych medali zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej w formule light contact. Klaudia Kendziorska została wybrana najlepszą kadetką starszą mistrzostw.

— Trenerzy Olimpii i Zamku musieli się też nieźle uwijać, żeby 14 zawodników odpowiednio przygotować, czyli rozgrzać, ustawić mentalnie do walki, a później sekundować w narożnikach. Nasza współpraca międzyklubowa układa się na świetnie i nawet kiedy nasi zawodnicy walczą między sobą nie ma między nami żadnej złej krwi. To buduje nasze wspólne morale, dzięki czemu jesteśmy coraz mocniejsi i każdy klub w Polsce musi się z nami liczyć — komentuje Leszek Jobs, trener Zamku.

Złote medale zdobyli Klaudia Kendziorska, Samanta Klein, Mieszko Siemiątkowski i Łukasz Gumiński. Ze srebrem wrócił Kacper Olęcki, a po brąz sięgnęli Olaf Siemiątkowski i Amelia Rzepecka. Pozostała piątka zawodników Zamku oraz trójka zawodników Olimpii wróciła do domu bez medali.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5