Krystian - Mistrzem Infografiki

2019-02-27 17:50:03 (ost. akt: 2019-02-27 17:53:52)
Fragment pracy Krystiana

Fragment pracy Krystiana

Autor zdjęcia: ZSZ

Krystian Okołowski z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku zdobył główną nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.
W tym roku szkolnym uczniowie klas o profilu graficznym pod kierunkiem p. Magdaleny Kędziorskiej oraz p. Leszka Kędziorskiego zaangażowali się w projekt konkursu ogłoszonego przez GWO (Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe), a kierowanego do wszystkich uczniów szkól średnich. Zadanie polegało na stworzeniu infografiki na podstawie zweryfikowanych danych.

Wielu zatem naszych uczniów samodzielnie przygotowało i opracowało ankiety dotyczące badanej dziedziny, przeprowadziło je, zebrało materiał, dokonało selekcji oraz wyciągnęło wnioski po to, aby w dalszym etapie pracy opracować zdobyte dane w formie infografik.

W tym miejscu dziękujemy szczególnie tym, którzy włączyli się w pomoc przy zbieraniu próbek badawczych – zarówno osobom indywidualnym, jak i szkołom, przedszkolom, restauracjom czy innym instytucjom. Wybór tematyki i formy pracy był całkowicie dowolny.

Dla naszych grafików były to pierwsze próby tworzenia infografik w oparciu o zdobyte informacje lub rzetelne źródła.
Prace były oceniane przez Jury całościowo, biorąc pod uwagę formę graficzną, staranność wykonania, a także przedstawienie informacji w czytelny i atrakcyjny sposób.

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się informacją, iż w tym konkursie przyznano trzy równorzędne nagrody główne w tym jedną z nich zdobył nasz uczeń – Krystian Okołowski z klasy 3 TCPG (Technik Cyfrowych Procesów Graficznych). To właśnie on dostąpił niewątpliwego zaszczytu otrzymania tytułu Mistrza Infografiki. Tematem pracy i przeprowadzonych badań przez Krystiana stali się gracze komputerowi. Opiekunem artystycznym ucznia była p. mgr Magdalena Kędziorska.
Mistrzowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Kędziorska ZSZ Kurzętnik
Fragment pracy Krystiana

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5