Spektakl gwiazdkowym prezentem dla najmłodszych

2018-12-26 11:39:37(ost. akt: 2018-12-26 11:42:44)
Aktorzy z ZSZ z opiekunką

Aktorzy z ZSZ z opiekunką

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Grupa teatralna ,, Fantazja" przygotowała spektakl ,,Poszukiwania prawdziwej księżniczki", oparty na motywach baśni ,, Księżniczka na ziarnku grochu".
W dniu 17 grudnia 2018r. odwiedziliśmy zaprzyjaźnione placówki edukacyjne. Byliśmy w Przedszkolu im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku , w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim oraz w Społecznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach. Nasze przedstawienie cieszyło się dużym powodzeniem. Jak zwykle nie zabrakło morału, wskazującego na wartości, którymi należy kierować się w życiu. Dzieci z przedszkola podziękowały nam za występ przepiękną świąteczną piosenką. Opiekunem grupy jest Anna Szramowska.

ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5