Szkoła z Tereszewa z certyfikatem Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

2018-12-08 11:14:24 (ost. akt: 2018-12-08 11:55:41)
Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów w Olsztynie

Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów w Olsztynie

Autor zdjęcia: KO Olsztyn

4 grudnia 2018 roku Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie, pani Wioletta Kozłowska uczestniczyła w uroczystości zorganizowanej przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olszynie podsumowującej działania szkół ubiegających się o Certyfikat Szkoła Promująca Bezpieczeństwo.
Oceny działań szkół dokonała Komisja Konkursowa w skład której weszli przedstawiciele następujących instytucji: Kuratorium Oświaty w Olsztynie; Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie; Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie; Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olsztynie. Do kapituły przyznającej to wyróżnienie wpłynęło 28 wniosków. Szkoła w Tereszewie, jako jedyna z powiatu nowomiejskiego znalazła się w gronie 6 szkół, które otrzymały ww. Certyfikat. Certyfikat przyznawany jest na 3 lata. Koordynatorami działań byli: Pani Dorota Barska i Pan Grzegorz Mickiewicz. 


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5