Dzień Pluszowego Misia w szkole w Tereszewie

2018-12-04 18:34:03 (ost. akt: 2018-12-04 18:35:39)
Dzieci przyszły do szkoły ze swoimi misiami

Dzieci przyszły do szkoły ze swoimi misiami

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

27 listopada 2018r przedszkolaki z grup „Smerfy”, „Pszczółki” i „Muchomorki” ze Szkoły Podstawowej im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie obchodziły Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł ze swoim małym, dużym, kolorowym, puchatym, mięciutkim przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.

Dzieci przesyłały sobie misiowy uścisk, układały puzzle z postaciami misia, bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie”, palcami malowały postać misia, a także mogły posmakować pysznego, słodkiego miodu, przysmaku znanego wszystkim misia – Kubusia Puchatka. Na koniec dla wszystkich przedszkolaków czekała misiowa niespodzianka. W ramach tego święta zorganizowany został także konkurs plastyczny” Mój przyjaciel miś” dla dzieci 3 letnich aż po klasę 3.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Ten dzień wywołał u wszystkich dzieci wiele uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5