Pasowanie na przedszkolaka i starszaka w przedszkolu w Tereszewie

2018-11-19 16:49:39 (ost. akt: 2018-11-19 16:52:41)
Przedszkolaki z Tereszewa podczas uroczystości

Przedszkolaki z Tereszewa podczas uroczystości

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

Dzień 13 listopada 2018 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Smerfy” Przedszkola Samorządowego w Tereszewie. Właśnie tego dnia odbyła się ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka.
Na uroczystość przybyli: Sekretarz Gminy Kurzętnik – pani Magdalena Rynkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tereszewie – pani Wioletta Kozłowska, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Tereszewie – pani Barbara Rogowska, Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Kwiatkowska oraz rodzice.

Część artystyczna przygotowana przez dzieci rozpoczęła się akcentem patriotycznym, dzieci zaśpiewały „Piosenkę o Polsce”, następnie mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Po złożeniu przysięgi przez dzieci dokonano uroczystego pasowania, kładąc kolorową kredkę na ramieniu każdego dziecka. Pani Dyrektor Wioletta Kozłowska dokonała pasowania na przedszkolaka, a Pani Wicedyrektor Barbara Rogowska dokonała pasowania na starszaka. Po występach i pasowaniu przyszedł czas na prezenty. Dzieci otrzymały medale, dyplomy, książeczki, kolorowanki i słodkie upominki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenie ze swoich pociech.

SP Tereszewo
Przedszkolaki z Tereszewa podczas uroczystości

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5