Zjazd kadry i wspomnienie ze Szczecina

2018-10-29 10:47:21 (ost. akt: 2018-10-29 11:29:26)

Autor zdjęcia: Zamek Expom Kurzętnik

Środowisko kickboxerskie z całej Polski zjechało do Kurzętnika.
Odbyły się konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski seniorów w kickboxingu w formule light contact w których brała również udział kadra województwa warmińsko – mazurskiego kadetów starszych.

Konsultacje były otwarte również dla zawodników z poza kadry jak i dla lokalnych zawodników którzy chcieli potrenować z aktualnie najlepszymi zawodnikami w tej formule walki. Spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy w kickboxingu największej światowej federacji kickboxingu WAKO, które odbędą się 17-25 listopada w Słoweńskim Mariborze.

- Jako trenerzy kadry seniorów pierwszej kadry wojewódzkiej, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu konsultacji, gdyż wszystkie cele które sobie założyliśmy zostały zrealizowane w 100 procentów a dodatkowym plusem było to że nasi klubowicze mieli możliwość podejrzenia i konfrontacji z najlepszymi specjalistami w tej formule walki - mówi Leszek Jobs, trener Zamku Expom Kurzętnik.

W Szczecinie odbyła się siódma edycja turnieju Polish Fighter Cup. Na turniej przybyło około 250 zawodników z 50 klubów z całej Polski.

Turniej jest wyjątkowy, ponieważ konfrontują się tam różne style walki. Do Szczecina wybrały się kluby MUKS Olimpia Nowe Miasto i Zamek Expom Kurzętnik. Każdy klub zabrał 4 zawodników.

Z Zamku Piotr Kołakowski to senior, który w formułach full contact i kick light zajął pierwsze miejsce. Kadet starszy Mieszko Siemiątkowski również zdobył złoto w formule kick light. Z MUKS Olimpia złoto zgarnęli juniorzy Miłosz Tesmer i Albert Mederski: kolejno w formułach kick light i low kick.

— Nie obyło się również bez kilku słabszych pojedynków w wykonaniu naszych kickboxerów, które można wytłumaczyć brakiem doświadczenia niektórych z nich. Dzięki takim turniejom jak w Szczecinie stają się lepszymi kickboxerami — podsumowuje trener Leszek Jobs.

mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5