Rodzinne pożegnanie lata w Małych Bałówkach

2018-09-10 14:56:20 (ost. akt: 2018-09-10 15:12:43)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Lokalni przedsiębiorcy i społeczność Małych Bałówek zorganizowali piknik rodzinny.
Zabawa odbyła się w minioną sobotę na placu przed świetlicą wiejską w Małych Bałówkach. Piknik odbył się z inicjatywy sołtys Krystyny Bergolc oraz lokalnego przedsiębiorcy, właściciela firmy z branży metalowej DROS. W organizację zaangażowały się także lokalne przedsiębiorstwa Usługi Elekrtyczne Amper oraz Pelletsfarm s.c.

Na pikniku można było skorzystać z darmowych animacji i zjeżdżalni dla dzieci. Był darmowy żurek, bigos i inne przysmaki, a do zabawy przygrywał zespół muzyczny.

— Za pięć lat w Małych Bałówkach odbędą się dożynki gminne. Po wspólnej organizacji mieszkańców wraz z tutejszymi przedsiębiorcami widzę, że lokalna społeczność jest gotowa do ich organizacji. Warto też przypomnieć inicjatora tego wydarzenia i akcji pod hasłem "Kochasz dzieci, nie pal śmieci" - pana Janusza Rzepniewskiego. To mądre podejście przedsiębiorcy, który interesuje się życiem w naszej gminie — mówił na otwarciu pikniku Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5