W Kurzętniku zebrali więcej, niż rok temu [FOTORELACJA]

2018-01-15 15:36:42(ost. akt: 2018-01-15 15:45:41)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Podsumowujemy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kurzętniku. Mieszkańcom udało się pobić rekord z zeszłego roku.
W tym roku finał WOŚP w gminie Kurzętnik odbył się w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły. Powodem był problem z pomieszczeniem gości w kurzętnickim Gminnym Centrum Kultury. Decyzja była słuszna, ponieważ od godz. 16 sala sportowa wypełniała się gośćmi. Całe rodziny miały okazję wysłuchać i obejrzeć występy dzieci ze szkół z terenu gminy, Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz zespołów CI-HO i LA HAZE. Działała kawiarenka, a po kupony z loterii ustawiła się długa kolejka. Imprezę podsumowano światełkiem do nieba wystrzelonym punkt 20.

Podczas kwesty, zbiórki podczas finału oraz licytacji ofiarowanych przedmiotów, sztab w Kurzętniku zebrał kwotę 15.812,70 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5