Mieszkańcy wspólnie kolędowali w Kurzętniku

2018-01-08 09:58:52(ost. akt: 2018-01-08 10:11:45)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W sobotni wieczór Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku było pełne kolęd, pastorałek i rodzinnej atmosfery.
Jeszcze przed godziną 16 sala GCK w Kurzętniku była wypełniona po brzegi. Na spotkaniu stawiło się wiele rodzin, a także dziadków Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia Teresy Łątkowskiej, zastępczyni wójta gminy Kurzętnik, która życzyła przede wszystkim czasu poświęconego na wspólne spotkania i spędzanie czasu z rodziną i sąsiadami. Następnie dzieci z zespołu Kurczaczki pod kierunkiem Anny Lewickiej zaprezentowały piękne jasełka i zaśpiewały kilka kolęd. Kolejnym punktem spotkania był koncert pastorałek w wykonaniu zespołu Anibabki, na zakończenie koncert zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kurzętnika. Wszystkie występy były nagrodzone gromkimi brawami, a prowadzący spotkanie Roman Lewicki już zaprosił na kolejny tydzień, kiedy możemy spodziewać się konkursu tanecznego i wydarzeń związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5