Zielona energia rozgrzała Kurzętnik

2017-10-02 09:49:38(ost. akt: 2017-10-02 10:05:29)

Autor zdjęcia: Krzysztof Florkowski

Niedzielna piękna pogoda zachęciła wielu mieszkańców całego powiatu nowomiejskiego do odwiedzenia Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Odbyła się tam XVIII edycja wystawy spożywczo - rolniczej "Zielono mi".
W murach szkoły średniej w Kurzętniku od rana można było skorzystać z wielu atrakcji. Stoiska z domowymi i ekologicznymi produktami spożywczymi, rękodzieło oraz punkty firm z regionu, które prezentowały swoje wyroby i usługi pozwalały na interesujące przechadzki po nowo wybudowanej hali sportowej. Pojawiły się m. in. autorskie pinaty Sabiny Junkrowskiej z Ostaszewa, twórczość hafciarek z Lipowca czy rolnika ekologicznego z Sugajenka. Do tego występy muzyczne, konkursy i pokazy zachęciły wielu mieszkańców do niedzielnej wizyty w szkolnych murach i miłego spędzenia czasu.

Zapraszamy do fotorelacji.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5