Ola laureatką festiwalu w Sierpcu

2017-07-24 12:40:27(ost. akt: 2017-07-24 12:49:01)
Ola wyśpiewała w Sierpcu wyróżnienie

Ola wyśpiewała w Sierpcu wyróżnienie

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W dniach 7-9 lipca 2017 roku w Sierpcu odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Muzyka otwiera duszę". Jego laureatką została Aleksandra Lewicka z Kurzętnika.
Spośród ponad stu nadesłanych zgłoszeń do festiwalu zakwalifikowano 35 solistów w dwóch kategoriach wiekowych: 16-18 lat i 19-25. W gronie tym znalazły się siostry Lewickie — Sylwia i Aleksandra, reprezentantki Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku.

Pierwszego dnia festiwalu uczestnicy mieli możliwość zgłębienia technik wokalnych uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez dr Annę Kamalską. Drugiego dnia odbyły się przesłuchania konkursowe, a trzeciego była uroczysta gala z koncertem laureatów.

Licznie zgromadzeni w Centrum Kultury w Sierpcu wysłuchali recitalu Anny Kamalskiej oraz koncertu laureatów festiwalu, wśród których znalazła się Aleksandra Lewicka. Ola "wyśpiewała" wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy młodej mieszkance Kurzętnika i jej instruktorce Agnieszce Kasprzyckiej.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5