Rakiety dla Kazika

2017-07-19 12:08:31(ost. akt: 2017-07-19 12:35:59)

Autor zdjęcia: nadesłane

Na orliku w Kurzętniku został rozegrany Turniej w Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik. Celem turnieju było wsparcie animatora sportu Kazika Jaworskiego, który walczy z białaczką.
Turniej odbywał się pod hasłem "Gramy dla Kazika". Do Turnieju przystąpiło 12 zawodników z okolic Nowego Miasta, Żuromina, Mławy i Rybna. Zawodnicy zostali rozlosowani na cztery grupy, w każdej grupie po trzech zawodników. Później rozpoczęły się ćwierćfinały w formie pucharowej. Po wyłonieniu najlepszej 4 tenisistów przystąpiono do półfinałów.

I Półfinał : Łukasz Żywicki - Mateusz Gruz 3:6
II Półfinał : Wojciech Chocholski - Wojciech Milewski 6:4

W meczu o III miejsce po heroicznej walce zwyciężył Łukasz Żywicki 7:6[ 9:7] (NML) z Wojtkiem Milewskim (NML). Finał należał do bezkonkurencyjnego Wojtka Chocholskiego z Mławy, który wygrał 6:2 z Mateuszem Gruzem z Żuromina. Wszystkie mecze rozpoczynały się od stanu 2:2. Organizatorzy w imieniu Wójta gminy Kurzętnik, animatorów sportu oraz Kazika Jaworskiego dziękują bardzo za udział i okazane wsparcie.

opr. mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5