Dobra muzyka i wspaniałe motocykle na stadionie w Kurzętniku

2017-06-25 21:12:54(ost. akt: 2017-06-25 21:18:34)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Pochmurna aura towarzyszyła w tym roku imprezie „Rock&Reggae Blues Festiwal” i zlotowi motocykli na stadionie w Kurzętniku. Kto jednak tylko chciał mógł posłuchać dobrej muzyki i zabawić się przy kufelku pod zadaszeniem bądź pod chmurką.
Niewątpliwie gwiazdą festiwalu był zespół Nocna Zmiana Bluesa ze swoim liderem Sławkiem Wierzcholskim, który potrafił trzymać doskonały kontakt z publicznością. Bluesowy koncert w ich wykonaniu potwierdził, że jest to reprezentanci najwyższej krajowej półki tego gatunku twórczości muzycznej.

Również i pozostałe zespoły — Szulerzy z Inowrocławia, Mitra z Wybrzeża i znany lubawski Bluszcz, dały świetny popis swoich umiejętności. Właśnie kapela z Lubawy, pomimo późnej pory występu, rozbawiła i rozgrzała fanów bluesa.

Spotkaniu Rock&Reggae Blues Festiwal towarzyszył zlot motocykli. Z informacji Romana Lewickiego, dyrektora kurzętnickiego ośrodka kultury wiemy, że na stadion zjechało około 200 maszyn, w programie nie zabrakło atrakcyjnej parady jednośladów.

Fani dobrej muzyki rozeszli się późną nocą, a byli i tacy, którzy nocowali w namiotach na mini-kempingu zorganizowanym na płycie stadionowego trawiastego placu.
Patronat medialny nad imprezą objęła „Gazeta Nowomiejska”. ul

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bllizniak #2277382 | 217.173.*.* 2 lip 2017 19:34

  Tak jak kolega napisał, koncert OK prawie jak prywatny dla kilku osób. Ale organizacja wielkie D. Jak organizuje się pole namiotowe to trzeba zapewnić kilka podstawowych rzeczy. Przyjechaliśmy z Torunia rozbiliśmy trzy namioty w sumie były cztery jeszcze jeden z Olsztyna i jakież było nasze zdziwienie rano, gdy po przebudzaniu niema już nic. Toalety zamknięte nawet śmietnika nie było. Byliśmy pierwszy raz i na pewno ostatni. A nasze kobiety nigdy nam tego nie wybaczą. Pozdrowienia od Toruńskich motocyklistów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Uczestnik #2273186 | 81.190.*.* 26 cze 2017 00:08

   Impreza - super. Organizatorzy - do dupy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5