Cykl warsztatów i reklama szkoły

2017-02-18 11:28:59(ost. akt: 2017-02-18 11:30:47)
Gimnazjaliści w szkole w Kurzętniku

Gimnazjaliści w szkole w Kurzętniku

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

W Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku rozpoczął się cykl warsztatów dla gimnazjalistów w ramach których uczniowie gimnazjów naszego powiatu zgłębiają tajniki wiedzy zawodów znajdujących się w ofercie edukacyjnej szkoły.
16 stycznia 2017 roku odbyły się pierwsze warsztaty w których wzięli udział gimnazjaliści z Mroczna, a w dniu 14 lutego 2017 roku gościliśmy uczniów z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim.

Warsztaty organizowane są dla przyszłych ekonomistów, techników żywienia i usług gastronomicznych, techników cyfrowych procesów graficznych, techników handlowców, techników rolników, techników informatyków oraz techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Uczniowie zainteresowani ww. zawodami wykonywali pod okiem nauczycieli i starszych kolegów ćwiczenia praktyczne zależne od wybranego zawodu m.in. tworzyli animacje na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, przygotowywali tortillę z kurczakiem i świeżymi warzywami oraz koktajle na bazie świeżych owoców, oraz poznawali tajniki prowadzenia rozliczeń w ramach własnej działalności gospodarczej.

Oferta kolejnych spotkań została zamieszczona na naszej stronie internetowej www.zszkurzetnik.pl, oraz przekazana do szkół, gdzie u pedagoga bądź wychowawcy można uzyskać dodatkowe informacje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5