„Edukacyjny dywan” efektem nagrody w ogólnopolskim konkursie SKO

2016-11-09 16:30:00 (ost. akt: 2016-11-09 14:41:28)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W środowe przedpołudnie w Zespole Szkół im Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach odbyła się uroczystość lokalnego podsumowania ogólnopolskiego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Przy okazji nagrodzono uczniów — mistrzów oszczędzania i zaprezentowano nagrodę, efekt udziału w konkursie.
Przypomnijmy że, w Filharmonii Narodowej w Warszawie zorganizowana została gala, na którą zaproszono opiekunów SKO, którzy zdobyli najwyższe noty oraz dyrektorów trzech  zwycięskich szkół uczestniczących w organizowanym od ponad 5pięćdziesięciu lat  „Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności”. Wśród laureatów znalazła się  Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi  w  Zespole  Szkół w Marzęcicach, która zajęła trzecie miejsce w kraju oraz nagrodę pieniężną  w kwocie 10 tysięcy złotych. Symboliczny  czek został wręczony Hannie Makowskiej, dyrektorce szkoły.  Ponadto srebrną odznakę otrzymały  opiekunki SKO — Bożena Mówińska i Natalia Malinowska. Wymienione nauczycielki aktywnie angażowały się w realizację działań wpisujących się w założenia programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.

Podczas uroczystości w Marzęcicach nagrodzono szkolnych mistrzów oszczędzania, nadano tytuł „październikowego ciułacza” i na koniec zaprezentowano „Edukacyjny dywan”, który został zakupiony za pieniądze uzyskane w ogólnopolskim konkursie. ul


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5