Wyróżnienie dla grupy teatralnej „Koncept”

2016-05-22 13:07:24 (ost. akt: 2016-05-22 13:12:01)
Młodzież z grupy "Koncept" w Grudziądzu

Młodzież z grupy "Koncept" w Grudziądzu

Autor zdjęcia: Archiwum ZS

Grupa teatralna „Koncept” z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku została wyróżniona na Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Grudziądzka Kieszeń Sceniczna 2016.
Grudziądzka Kieszeń Sceniczna to impreza o zasięgu regionalnym, organizowana z myślą o amatorskich grupach teatralnych działających w ośrodkach kultury oraz przy szkołach. W tym roku po raz pierwszy w przeglądzie wzięła udział grupa teatralna „Koncept” z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku prowadzona przez panią Alinę Kowalczyk. Grupa w składzie: Karolina Wiśniewska, Jagoda Aranowska, Liwia Piotrowicz, Kacper Wardowski i Przemysław Garbicz zaprezentowała przedstawienie pt.”Legenda o rycerzu lutniarzu” i otrzymała wyróżnienie w kategorii: szkoły gimnazjalne. Dodatkowym uhonorowaniem grupy był występ na gali wręczenia nagród.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5