[ZDJĘCIA] Uczniowie z Gminy Iława kibicowali AZS-owi

2023-11-17 16:20:37(ost. akt: 2023-11-17 16:30:35)

Autor zdjęcia: UG Iława

Miła niespodzianka spotkała uczniów szkół gminnych. W środę (16.11) uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w meczu Plus Ligi zespołu Indykpol AZS Olsztyn z zespołem Norwid Częstochowa.
Wydarzenie odbyło się w iławskiej hali sportowej. Udział w wydarzeniu był możliwy dzięki umowie zawartej przez Gminę Iława z AZS Indykpol, w ramach projektu „Partnerstwa Regionalnego”. Dzięki niej w tej imprezie uczestniczyło 200 uczniów ze szkół z terenu gminy Iława.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu sportowym to również doskonała forma promocji dla gminy Iława. Podczas meczu były wyeksponowane banery promocyjne gminy Iława, a spiker informował o naszym udziale w tym projekcie. Informacja o tym wydarzeniu została również umieszczona na stronie internetowej klubu oraz została podana w mediach olsztyńskich.

Dzięki udziałowi w projekcie na terenie gminy zostanie również przeprowadzony przez zawodników Indykpol AZS Olsztyn pokazowy trening dla uczniów gminnych szkół.

Większość uczniów uczestniczyła w takim wydarzeniu po raz pierwszy. Po meczu Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał okolicznościową koszulkę z herbem gminy, a sam wręczył statuetkę MVP oraz gadżety promocyjne najlepszemu zawodnikowi meczu.


źródło: UG Iława
redl
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5