Enej i De Mono zagrają na święcie sportu — Susz Triathlon 2022. To już wkrótce!

2022-06-21 10:00:26(ost. akt: 2022-06-21 10:38:44)
Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono

Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Susz Triathlon to przede wszystkim zmagania sportowców, jednak wydarzenie znane jest również z tego faktu, że corocznie, przy okazji wielkiej imprezy triathlonowej, na scenie znajdującej się tuż przy plaży miejskiej koncert dają gwiazdy polskiej muzyki. Nie inaczej będzie w tym roku.
— W piątek 1 lipca ruszają trwające trzy dni zawody triathlonowe w Suszu. Nieoficjalna polska stolica tej dyscypliny sportu wydaje się już z niecierpliwością oczekiwać na przyjazd zawodników — informują nas organizatorzy ST 2022.

— Na oficjalnej stronie zawodów triathlon.susz.pl znajdziemy bazę noclegową z adresami i numerami telefonów. Według harmonogramu zawody rozpoczną się 1 lipca o 12.30 oficjalnym otwarciem. Pierwszy start nastąpi godzinę potem, a staną do niego uczestnicy najmłodsi rywalizujący ze sobą w aquathlonie. Pierwszy dzień poświęcony będzie właśnie najmłodszym aquathlonistom — czytamy w informacji.

— Drugi dzień, sobota 2 lipca, należy do sprinterów. Pierwszy start odbędzie się o 8.30, a dekorację zwycięzców zaplanowano na godzinę 18.30. Niedziela natomiast to główny dystans, który rozpocznie się wejściem do wody o godzinie 9.00. Zakończenie zawodów nastąpi oficjalnym podziękowaniem o godzinie 19.00 — dodają suszanie.

Oczywiście zawody w Suszu to nie tylko zmagania sportowe i radość dla kibiców tego sportu. Pierwszy i drugi dzień to również koncerty gwiazd — w tym roku wystąpią Enej (piątek) oraz De Mono (sobota). Początek obu koncertów o godzinie 21.00, miejsce: scena na plaży miejskiej przy ul. Wybickiego.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5