Dzień Edukacji Narodowej w Iławie — poznaj wyróżnionych, zobacz zdjęcia

2021-10-14 13:13:37(ost. akt: 2021-10-14 14:23:30)
Do gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej doszło w iławskim kinoteatrze

Do gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej doszło w iławskim kinoteatrze

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

IŁAWA || Tradycyjnie w kinoteatrze doszło dzisiaj (czwartek 14 października) do uroczystości związanej z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Pracownicy oświaty; nauczyciele i nie tylko, 14 października mają swoje święto.
W trakcie uroczystej Gali burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, jego zastępczyni Dorota Kamińska a także przewodniczący rady miasta Michał Młotek wyróżnili i nagrodzili pracowników oświaty: dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi iławskich placówek oświatowych.

Burmistrz Kopaczewski w trakcie swojego przemówienia nawiązał do słów naszej noblistki Olgi Tokarczuk ("Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra. Kiedy są pełni pasji i energii, dostrzegą talenty w uczniach, będą ich wspierać i ciągnąć w górę, a wtedy może narodzić się siła, która pchnie świat do przodu".)

WSZYSTKIM osobom pracującym w oświacie, ale także wszystkim uczennicom i uczniom, życzymy samych sukcesów na dalszej drodze edukacji.

Poniżej publikujemy krótkie nagranie video z gali, listę wyróżnionych i nagrodzonych oraz zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.



DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, IŁAWA 2021
LISTA OSÓB WYRÓŻNIONYCH

Dyrektorzy i nauczyciele z nagrodą burmistrza:
Kazimierz Tyszkiewicz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
Jolanta Stanisławska - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4
Mariusz Sadowski – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5
Małgorzata Pawłowska – Przedszkole Miejskie nr 2
Jolanta Zakrzewska – Przedszkole Miejskie nr 3
Regina Komorowska – Przedszkole Miejskie nr 4
Joanna Chyżyńska – Przedszkole Miejskie nr 5
Krystyna Pniewska – Przedszkole Miejskie nr 6
Teresa Bagniuk – Szkoła Podstawowa nr 1
Magdalena Sidorowicz – Szkoła Podstawowa nr 2
Alina Downer – Szkoła Podstawowa nr 3
Sebastian Rynkowski – Szkoła Podstawowa nr 4
Małgorzata Stępkowska – Szkoła Podstawowa nr 5

Nauczyciele wyróżnieni:
Izabella Parysek – Przedszkole Miejskie nr 2
Katarzyna Szymaniak – Przedszkole Miejskie nr 3
Agnieszka Buczyńska – Przedszkole Miejskie nr 5
Monika Szefer – Przedszkole Miejskie nr 6
Wioletta Karwat – Szkoła Podstawowa nr 1
Aurelia Waruszewska – Szkoła Podstawowa nr 1
Dorota Kosyl – Szkoła Podstawowa nr 2
Michał Lenckowski – Szkoła Podstawowa nr 2
Kamila Borkowska – Szkoła Podstawowa nr 3
Joanna Markowska – Szkoła Podstawowa nr 4
Bożena Pawlikowska – Szkoła Podstawowa nr 4
Renata Kuchta – Szkoła Podstawowa nr 5
Anna Waszelewska – Szkoła Podstawowa nr 5

Administracja i obsługa — wyróżnieni:
Edyta Wróbel – Przedszkole Miejskie nr 2
Magda Turowska – Przedszkole Miejskie nr 3
Lidia Januszewska – Przedszkole Miejskie nr 4
Gabriela Nastaj – Przedszkole Miejskie nr 4
Jan Lewicki – Przedszkole Miejskie nr 5
Władysław Sowa – Przedszkole Miejskie nr 6
Bogumiła Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 1
Jolanta Osiakowska – Szkoła Podstawowa nr 2
Agnieszka Bączek – Szkoła Podstawowa nr 3
Marian Nogal - Szkoła Podstawowa nr 3
Damian Fijałkowski – Szkoła Podstawowa nr 4
Wiesława Bałdyga – Szkoła Podstawowa nr 5

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl



2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5